Kullanici Adi :
Şifre :
   
Okullar
Gizlilik Kuralları

KULLANICI HAKLARI SÖZLEŞMESİ

SATICI:
Ünvanı : Ahu Savan An
Adresi : Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Caddesi

             No:83/1 Çayyolu- Ankara

             0532 315 15 50
Mail:     ahusavanan@gmail.com

ALICI: ahusavanan.com’dan alışveriş yapan kişi\kuruluşTESLİMAT:

Teslimat, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, Alıcının bildirdiği adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI taahhütünü tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de ALICI'ya aittir.

Kargo Ücreti : Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmekte ve müşteri tarafından ödenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir.
ALICI talep ve şikayetlerini yukarıda yer alan SATICI iletişim bilgilerine iletebilir.

ALICI şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ALICI’nın mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılabilir.

İşbu Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen bilgiler kullanılan uzaktan iletişim araçlarına uygun olarak ve iyiniyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmektedir.

İşbu Ön Bilgilendirme Formu elektronik ortamda ALICI tarafından okunarak kabul edildikten sonra Mesafeli Satış Sözleşmesi kurulması aşamasına geçilecektir.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1- Ahusavanan.com, size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şartla üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

2- Ahusavanan.com’dan ürün satın alırken kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda ödemeleriniz ve kart güvenliğiniz, anlaşmalı bankanın (Garanti Bankası) ödeme sistemi güvencesinde olup, Ahusavanan.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez. Hiç bir şekilde kredi kartınızın bilgileri saklanmaz. Ahusavanan.com’dan Garanti Bankası’nın ödeme sayfasına yönlendirmeler ile ilgili güvenlik, Garanti Bankası’nın sunduğu maksimum güvenlik önlemleri ile gerçekleştirilmektedir.


3- Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili Ahusavanan.com’a ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, şikayet ve soruları içeren bilgiler, firmamızın satış sonrası hizmetlerini ve müşteri memnuniyetini ölçüp değerlendirmek amacıyla kayıtlı tutulmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

4- Ahusavanan.com’a yayınlanan hiç bir yazı, resim, tablo, grafik ve benzeri materyal üçüncü kişiler tarafından izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali başka mecralarda yayınlanamaz.


5- Ahusavanan.com tarafından gönderilen bilgilendirme e-postalarını almak istemiyorsanız studyomarin@gmail.com adresine talebinizi içeren bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

ahusavanan.com’un tüm hakları Ahu Savan An’a aittir.
Copyright © 2011 Ahu Savan An